İstanbul

Eylül Tekstil

20 yıllık tecrübeyi, 2016 yılında perde toptancılığına attığı ilk adım ile taçlandıran, İstanbul sektörü’ne büyük emekleri geçen Sayın Gökhan Kaya; perde sektörünün yükünü omuzlamaya devam ediyorlar. İstanbul merkezli “Eylül Tekstil Toptan Perde’nin” sahibi Gökhan Kaya, yenilikçi bir anlayış ile sektörün toptan ayağına hizmet veriyor.

PRN markasının kartela setini; Türkiye geneline dağıtan Eylül Tekstil Toptan Perde; 120 başlık, 900 varyanttan oluşan  tül ve fon perde olmak üzere; en trend desen ve renk skalasını oluşturan Eylül Tekstil Toptan Perde, kendilerine ait olan havuz ürünlerine de yer vererek; perakendeciyi rahatlatıyor. Ayrıca ürünlerin tamamında kesime giden firma, müşterisine her türlü rahatlığı sunuyor.

Müşterisinin çıkarlarını gözeterek, müşterisini mutlu eden bir firma da her zaman tercih sebebi olur. Eylül Tekstil, satışını yapmış olduğu tüm ürünlerin arkasında durarak siz değerli müşterilerimizin yayında olmaktadır.

Eylül Tekstil Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Eylül Tekstil

En güncel perde ve fon perde ürünleri ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Eylül Tekstil; 2023 yılının en son tercih edilen perde çeşitleri ile sizlerle. Özgün ve yenilikçi vizyonumuzla her zaman en iyi olmayı hedefleyen Eylül Tekstil, pe ...

Tümü
Eylül Tekstil

Eylül Tekstil; kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede toptan perde firmaları arasında yerini almıştır. Kaliteli ürünleri ve stoklu ürünlerimizle ile tüm Türkiye’ye satış yapmaktayız. ...

Tümü